Haber

Antalya’da bir genç kız sürekli aynı işyerinden hırsızlık yapmaktadır.

Antalya’nın Manavgat ilçesi Hüseyin Avni Akın Caddesi üzerinde bulunan alışveriş merkezinde meydana gelen olayda, kişisel bakım ve kozmetik eşyaların bulunduğu reyonda bazı eşyaların kaybolması ve içinde bulunmadığının belirlenmesi üzerine güvenlik kameraları takibe alındı. denetimler sırasında satılır.

Güvenlik kamerası görüntülerinde, iş yerine gelen genç kızın haftada 2 kez montunun içine güzel şeyleri koyduğu, ilk gelişinde kasaya bile uğramadan ayrıldığı görüldü.

İkinci gelişinde ise montunu doldurduktan sonra bir şampuan alıp ödeme yapmak için sıraya girdiği, diğer insanlar sırada olduğu için bir kez daha reyonlara yönelerek montunun içine yeni eserler koyduğu, ardından ödeme yaptığı görüldü. şampuan için ve gitti.

Daha önce çalındı

Güvenlik kamerasını izleyen AVM görevlileri ve çalışanları, hırsızlığı çalan genç kızın, 2022 yılı Şubat ayında yaşanan hırsızlık sonrası kaçmaya çalışırken işyeri çalışanları tarafından sokakta yakalanan genç kız olduğunu görünce şaşırdı.

serbest bırakıldı

EE isimli genç kız, geçen yıl işyerinden çıkarken durumu fark eden işyeri çalışanı tarafından 2 adet elektrikli diş fırçası ve bir hoşluk kremiyle sokakta yakalanarak polise teslim edildi. Hakkındaki işlemlerin ardından serbest bırakıldı.

“Cezalandırılmasını istiyoruz”

Emre Diler isimli bir iş yeri çalışanı, genç kızın değerli eserler çaldığını belirtti. “Bu kız bunu alışkanlık haline getirdi. Kendisi hakkında suç duyurusunda bulunacağız. Yakalanıp cezalandırılmasını istiyoruz” dedi.söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu