Haber

Çukurova Belediyesi Yaz Sıcağına Rağmen Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

Yazın kavurucu sıcağına rağmen Çukurova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfalt kaplama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kurttepe Mahallesi’ndeki asfalt çalışmalarını denetleyen Lider Soner Çetin, boğucu sıcakta asfalt döken çalışanlarla sohbet etti. Hakkınız ödenmiyor dedi.

Yaz kış fark etmeksizin hava şartları elverdiği sürece çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin asfalt çalışmalarını Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin denetledi.

Kurttepe Mahallesi 83012 Sokak’ta kavurucu yaz sıcağına rağmen grupların asfaltlama çalışmalarına nezaret eden Önder Soner Çetin, esnaf ve mahalle sakinleriyle de sohbet etti. Verilen hizmeti beğenip beğenmediklerini soran Önder Soner Çetin, aldığı olumlu yanıtlar üzerine Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür etti.

Başkan Soner Çetin, çalışanlara kolaylıklar dileyerek, “Bu kadar bunaltıcı sıcağa rağmen işinizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorsunuz. Hakkınız ödenmeyecek. Özverili çalışmalarınız için hepinize teşekkür ediyorum.”

Lider Soner Çetin, ekiplerin asfalt çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini belirterek, “Arkadaşlarımız önce deforme olan yolu kazıp üzerine yeni asfalt seriyor. Verdiğimiz hizmetin kalitesi ortada. Vatandaşlarımız da yaptığımız çalışmalardan çok memnun. Çukurova’da asfaltta sorun bırakmamakta kararlıyız.Belirli bir program dahilinde çalışmalar aksamadan devam ediyor” dedi.

malazgirtajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu