Teknoloji

Dead Island 2 için 14 dakikalık oynanış fragmanı yayınlandı

 
Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studios tarafından oyunculara sunulmak üzere zombi temalı açık dünya aksiyon macera hayatta kalma oyunu Dead Island 2 için 14 dakikalık uzatılmış oynanış görüntüleri yayınlandı. Los Angeles’ın Bel Air bölgesini yansıtan yeni video, doğrudan aksiyona dalıyor.
 
Devam oyunu birçok yeni özellik içerecek.
 
 
Dead Island 2’de açık bir dünyaya atılacak, zombi kıyametinde hayatta kalmaya çalışacak ve her türden zombiyi yenmeye çalışacağız. Farklı tıptan zombilerin yer aldığı bu oyunda farklı dövüş mekanikleri ve türleri ile tehditlerle karşılaşacağız. Çevreyi keşfederek yeni silahlar elde edebileceğiz ve bu tehlikeleri ortadan kaldırabileceğiz.
 
Yine bir önceki oyundan alışık olduğumuz temel mekanikler bu oyunda daha gelişmiş bir biçimde karşımıza çıkacak ve tek oyunculu ya da online co-op oyunlarda arkadaşlarla birlikte oynayabileceğiz. Oyunda karakterimiz çeşitli yetenek ve becerilere sahip olacak ve biz bu becerileri geliştirebileceğiz.
 
Dead Island 2, 21 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Epic Games Store üzerinden piyasaya sürülecek. Oyun şu anda ön sipariş için mevcut. Epic Games’ten 429 TL’ye satışta.
 
Dead Island 2 genişletilmiş oynanış videosu
 
 

haberkirikhan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu